Купити 11,2-26 ВКТ Індія, Покришка для трактора
Купити шини ВКТ для Тракторів і мінікторів в Україні, Харкові
Покришка для трактора 11.2-26 BKT TR 171 Індія
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Шина |
| Виробник | BKT |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 26" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 26" |
| Ширина шини | 11.2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 763 ₴



