Гума для японських мінітракторів будь-які розміри, будь-яких виробників (BKT, Cultor, Alliance, Trayal, Ozka, Malhotra) у наявності та під замовлення.
Найнижніші ціни в Україні.
Компанія займається прямими постачаннями оселхоз гуми з Європи.
Шини для японських мінітракторів (з високим протектором)
BKT (Balkrishna Industries Limited).
Найнижніші ціни в Україні.
Компанія займається прямими постачаннями оселхоз гуми з Європи.
Шини для японських мінітракторів (з високим протектором)
BKT (Balkrishna Industries Limited).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Виробник | BKT |
| Тип | Шина |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Ширина шини | 8.3" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 034 ₴





