Покришка 8-16 BKT Індія для мінітрактора Yanmar, Kubota, Iseki, Mitsubishi та інших
Шини TR 144 підходять для невеликих тракторів, використовуваних для оброблення ґрунту. Ці шини спеціально розроблені для роботи в умовах високої вологості, наприклад, на вологому та пухкому ґрунті та на рисових плантаціях. Шини TR 144 демонструють видатні характеристики в будь-яких умовах експлуатації, а також гарантують чудову тягу та самоочищення. Шини TR 144 також пропонуються у версії «Special», яка створена спеціально для складних умов експлуатації
Гума для японських мінітракторів будь-які розміри, будь-яких виробників (BKT, Cultor, Alliance, Trayal, Ozka, Malhotra) у наявності та під замовлення.
Найнижніші ціни в Україні.
Шини для японських мінітракторів (з високим протектором)
BKT (Balkrishna Industries Limited).
BKT (Індія)
Висота шини — 73 см.
Ширина шини — 18,5 см.
Висота протектора — 3 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BKT |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Шина |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 8" |
- Ціна: 6 232 ₴







