
Покришка з камерою 6,00-14 для мінітрактора (мототрактора) 8PR шорстка посилена
3 811 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380673870683
- +380 (95) 419-32-68WhatsApp
- +380 (67) 387-06-83Viber
- +380 (67) 419-63-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шина 6.00-14 R-1 8PR 850kg (54), висота покришки — 64 см.
опис і застосування каркас 8-шаровий камерний
, камера 6.00-14 у комплекті малюнок протектора підвищеної прохідності, тип R-1
рекомендований обід 4.50Е х14 .
Застосування шини 6.00-14 R1 Призначення шини: мінітрактора, мотоблоки та ін. малогабаритна та міні сільськогосподарська техніка.
Встановлюється на передні проводини тракторів із колісною формулою 4х4.
Використовується для мінітракторів китайського, японського виробництва: Xingtai, Foton, Yanmar, Kubota, Kioti, Mitsubishi. Підходить для моделей: Xingtai 224N (T224) ДТЗ 244.4 DW 224T Foton Europard FT254, FT204 KUBOTA GT-5, L1501DT, ZL1-235DT, X-20, L1-225 ISEKI TH 4365 YANMAR EF227H, EF230H, EF235H

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Камера |
| Виробник | FOTON |
| Ширина шини | 6" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 811 ₴










