Шина з камерою 6,00-12 зі нормою шарності 6 PR HIQUALITY

Гума 6.00-12 до мотоблока 10PR
Гума мотоблока, мототрактора, мінітрактора
Купити гуму мотоблока, мототрактора, мінітрактора в Харкові, в Україні
Для мотоблокових і мототракторних коліс із розміром диска 12" (12 дюймів — зовнішній розмір диска).
Підходить для Мотоблоків із Водяним і повітряним охолодженням, Кентавр, Зубр, Булат, Зірка, Вітязь, Содко та інші.
Висока якість гуми з улаштовуваним протектором.
Доставляємо по тереторії України зручною для Вас службою
доставки

Застосування: провідні колеса важких мотоблоків:
Zirka LX 1090D, LX 1093D, LX 1080D, LX 1081D;
Добра МТ101Е, МТ119Е, Т81Е, TP101
Кентавр МБ-1010Е, МБ 1080Д-5, МБ 1012Е, МБ 1081Д-5, МБ 1013Д, МБ 1070Д
Зубр JR-Q78, JR-Q12
Forte SH-101, SH-121, SH-81Е
Аврора 125-Е, 101-ДЕ
Bizon SH-101E
Булат BT913, BT1010E, BT1210E, BT1212E, BT1613, BT810
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Виробник | Forte |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Ширина шини | 6" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс навантаження шини | 405 |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 112 ₴





