
Безкамерна покришка виробництва Індонезія Swallow у розмірі 100/90-14 на мотоцикл і скутер із маркуванням малюнка протектора MT-405 TL. Чудова покришка для скутера з дорожнім малюнком протектора забезпечить надійне їзду та максимальне зчеплення з твердим дорожнім покриттям. Застосовується на різні моделі японських і китайських скутерів і мотоциклів із діаметром диска 14 дюймів, як-от а Fada (Фада), Forward (Форворд) Romet (Ромет) і багато інших.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індонезія |
| Виробник | Swallow |
| Стан | Новий |
| Тип | Диск |
| Ширина шини | 100 мм |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Висота профілю шини | 90 |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 751 ₴


