Покришка призначена для установки на вантажний 3-х колісний мотоцикл або для установки на різну с/г техніку з діаметром диска 12"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камера |
| Ширина шини | 5" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс навантаження шини | 487 |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 648 ₴








