Покришка (шина, гума) 3.00-10 "DELI" модель S-223 "WOLF"
Гума DELI TIRE S-101 у розмірі 3.00-10. Безкамерна шестишарова моторезина DELI TIRE/SWALLOW модель "WOLF" гарантує безпеку їзди, чудове зчеплення з дорогою, і цінується підвищеною зносостійкістю. Шина в цьому розмірі застосовується для скутерів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deli Tire |
| Країна виробник | Індонезія |
| Стан | Новий |
| Тип | Шина |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Ширина шини | 3" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 082 ₴




