Купити покришку 90/90-21 DELI SB-117 TT ЕНДУРО, купити мотошину 21 дюйм, купити шину ендуро 90/90-21, купити моторезину в Україні, Харкові
Покришка 90 / 90 - 21 Deli Tire SB-117 ENDURO, покришка для кросових мотоциклів, камерна мотоша (Tube Type), 4 PR - чотиришарова гумова, без камери в комплекті, надійна і якість мотоші, виробник - DELI TIRE (штат Нью- Делі), Індонезія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deli Tire |
| Країна виробник | Індонезія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Ширина шини | 90 мм |
| Висота профілю шини | 90 |
| Посадковий діаметр шини | 21" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 21" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 803 ₴











