Шина 9.5-24 AGRO_D (Туреччина)
Компанія займається прямими поставками шин з Європи.
Шини для японських і китайських міні-тракторів будь-які розміри, будь-яких виробників(BKT, Cultor,Alliance,Trayal,Ozka,Malhotra) в наявності і під замовлення.
Відправляємо БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТ.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| ОСНОВНІ АТРИБУТИ | |
|---|---|
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Виробник | AGRO_D |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Нове |
| Посадочний діаметр шини | 24" |
| Ширина шини | 1000 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Шина |
| Виробник | BKT |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Ширина шини | 9.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 365 ₴






