
Мотошина 3,50-18 SC-TYRE з камерою Мото резина 18
1 185 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380673870683
- +380 (95) 419-32-68WhatsApp
- +380 (67) 387-06-83Viber
- +380 (67) 419-63-63
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Покришка з камерою 3.50-18. Підходить на мотоцикли Іж Планета Юпітер, Ява, Чезет.
Якість хороша, заводське.
Малюнок: трасовий.
Відправка і оплата будь-яким зручним для вас способом.
Якість гуми заводське.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Камера |
| Ширина шини | 35" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | SC-TYRE |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴








